Řekli o nás

ANTIPOL Brno, spol. s r.o.

"Děkuji za to, jak se nám věnujete. Jsem zvyklý na týmovou práci, potažmo na to, že v týmu je každý v něčem kompetentní. Teď jste součástí týmu Vy a Vaši lidé."

Jaroslav Varaďa
Jednatel společnosti
ANTIPOL Brno, spol. s r.o.


Hervis sport a móda s.r.o.

"Hervis sport a móda je společnost s 26 prodejny po celé České republice, kladoucí důraz na kvalitní práci s věrnostním programem našich zákazníků. Důležitá je přesnost a rychlost práce se zákaznickými daty.

Dimar je naším databázovým specialistou již od samého začátku Hervis věrnostního programu a naše požadavky splňuje v plné míře. Komunikace probíhá vždy na profesionální úrovni a jejich odezva je vždy kvalitní, precizní a rychlá. S jejich služby jsme tedy velmi spokojeni a mohl bych tak doporučit každému, kdo hledá odborníky v rámci databázových služeb."

Adam Severa
Marketing Specialist
Hervis sport a móda s.r.o.

 

Travelex Czech Republic a. s.

"Společnost Travelex je světovým lídrem ve směnárenských službách a jako taková klade maximální důraz na kvalitu a solidnost poskytovaných služeb. Stejný důraz klade na tyto vlastnosti i u svých dodavatelů. Jsem rád, že ve spolupráci s Dimarem jsme našli vše výše uvedené a těším se na další rozvoj naší spolupráce."

Ing. Ondřej Kozák
Country Manager
Chairman of the Board of Directors
Travelex Czech Republic a. s.